Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online
Zarejestrowanych użytkowników: 318
Nieaktywowany Użytkownik: 892
Najnowszy Użytkownik: baszczak
|
|
KONKURS z Czarną ścieżką - WYNIKI! |
Newsy 
Przede wszystkim bardzo dziękujemy za zainteresowanie konkursem, oraz za miłe słowa, które towarzyszyły odpowiedziom. Przyszło do nas więcej maili, niż było osób otwierających temat z konkursem. Niewiele więcej, ale jednak znaczy to, że pytania gdzieś "wyciekły". To bardzo dobrze, wszak to reklama dla strony. Mam nadzieję, ze z tego powodu nie zaczniemy wkrótce dostawać jakichś rosyjskich reklam... Ale przejdźmy do rzeczy.
Odpowiedź na pytanie była niezmiernie łatwa do znalezienia, zwłaszcza, że linka do opisu powieści I tylko czarna ścieżka była nie tylko umieszczona w poście z konkursem, ale nawet pogrubiona. A w tymże opisie czytamy:
Po długiej rekonwalescencji przeprowadza się ze Sztokholmu do rodzinnej Kurravaary na północy Szwecji (...).
Pozostało więc już tylko poszukać gdzie ta miejscowość leży i odpowiedź gotowa :-)
Tak więc za prawidłową odpowiedź uznajemy: Kurravaara w regionie Norrbotten. Wszystkie dodatkowe informacje mile widziane, ale nie konieczne.
I na koniec najważniejsze, czyli nagrodzeni w naszym konkursie. Są to: Teresa Jasińska, Leszek Skrzypniak i Katarzyna Iwańczak. Gratulujemy i prosimy o kontakt z podaniem adresu (jeśli ktoś jeszcze nie podał.
|
|
dnia październik 25 2011 22:44:21
Gratuluję  |
dnia październik 26 2011 11:41:00
A ja nie brałem udziału w konkursie bo najzwyczajniej w świecie go przegapiłem, mimo że zaglądam tu każdego dnia Pewnie podświadomie Absolutnie tego nie żałuję bo nie jestem fanem Asy. Gdybym wygrał książkę to musiałbym przeczytać, no bo jak inaczej? Asa zraziła mnie to siebie i obraziła swoją pierwszą książką a ja raczej nie daję drugich szans. Przydałoby się jakoś wyróżnić takie zacne wydarzenie jak konkurs na naszym portalu bo ostatnio są organizowane z wyjątkowo małą częstotliwością. Może wyskakujące okienka? Zwycięzcom gratuluję... i współczuję |
dnia październik 27 2011 09:07:26
migo81 : Czym Asa Cię obraziła w pierwszej książce ? |
dnia październik 27 2011 12:23:31
Obraziła moja uczucia do skandynawskich kryminałów, podważyła moje przekonania że to co szwedzkie jest dobre. Obraziła mnie niskim poziomem swojej książki i tym, że zmarnowałem czas na jej przeczytanie. Chciałem sprostować, że chodziło mi o jej drugą książkę "Krew, którą nasiąkła". Pierwszej nie miałem nieprzyjemności czytać. Dziwi mnie fakt, że jej powieści zaliczane są do jednej z najlepszych szwedzkich serii kryminalnych. Mój niesmak wzmacnia ogólna opinia recenzentów, że ponoć ta, o której wspomniałem wyżej jest najlepsza. Pocieszam się faktem, że nie jest to moje odosobnione zdanie. |
|
|
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
|
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.
Brak ocen.
|
|
|
Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem? Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło? Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
|
|