Etnolog
Dodane przez taclem dnia Lipiec 10 2010 01:21:36

Mariusz Czubaj, to nasz człowiek, jeden z maniaków powieści kryminalnej, współautor świetnego opracowania "Krwawa setka", pisarz, krytyk i antropolog kultury. Dlatego z tym większą przyjemnością informujemy o zapowiadanej od dawna książce Etnolog w Mieście Grzechu, która ukazała się nakładem gdańskiej Oficynki.
Rozszerzona zawartość newsa

Mariusz Czubaj, to nasz człowiek, jeden z maniaków powieści kryminalnej, współautor świetnego opracowania "Krwawa setka", pisarz, krytyk i antropolog kultury. Dlatego z tym większą przyjemnością informujemy o zapowiadanej od dawna książce Etnolog w mieście grzechu, która ukazała się nakładem gdańskiej Oficynki.

Oto co wydawca pisze o tej książce:

Najlepsza książka o literaturze kryminalnej na polskim rynku!

"Etnolog w Mieście Grzechu" to wyjątkowa i pasjonująca opowieść o literaturze kryminalnej napisana z perspektywy wybitnego antropologa i poczytnego autora kryminałów, pokazująca, jak wspaniałym źródłem wiedzy o świecie jest powieść kryminalna.

Czytelnicy kryminałów znajdą tu informacje o swoich ulubionych tekstach podane w sposób, jakiego się nie spodziewają. Badacze kultury i literatury zachwycą się podjęciem tematu rzadko obecnego w rozważaniach akademickich i sposobem jego ujęcia. Wszyscy zaś dadzą się porwać niezwykłemu talentowi pisarskiemu Mariusza Czubaja.