KONKURS WIELKANOCNY
Dodane przez taclem dnia Kwiecień 07 2012 22:46:39


Pamiętając jeszcze całkiem dobre przyjęcie naszego ostatniego, noworocznego konkursu recenzenckiego, proponujemy po raz kolejny zabawę w pisanie recenzji.
A oto zasady...
Rozszerzona zawartość newsa


Pamiętając jeszcze całkiem dobre przyjęcie naszego ostatniego, noworocznego konkursu recenzenckiego, proponujemy po raz kolejny zabawę w pisanie recenzji.
A oto zasady:

Aby wziąć w nim udział należy napisać recenzję skandynawskiego kryminału, spełniającą kryteria określone w Regulaminie konkursu.
Do wygrania są książki takich autorów, jak: Anne Holt, Arne Dahl, Kjell Ola Dahl, Åsa Larsson i Henning Mankell i inni.

REGULAMIN NOWOROCZNEGO KONKURS RECENZENCKI

1. Przedmiot konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać na adres rafal.chojnacki@deckare.pl recenzję skandynawskiej powieści kryminalnej, takiej, której NIE ZRECENZOWANO jeszcze w serwisie Deckare.pl. Za obowiązującą uważa się listę z dnia 7 kwietnia 2012 r. W temacie maila należy napisać: Konkurs Wielkanocny.

2. Czas trwania konkursu.

Konkurs trwa od 7 do 27 kwietnia2012 roku. O udziale w konkursie decyduje data DOTARCIA maila na serwer pocztowy redakcji.

3. Nagrody.

I miejsce - 3 książki z kolekcji skandynawskich kryminałów.
II miejsce - 2 książki z kolekcji skandynawskich kryminałów.
III miejsce i ewentualne wyróżnienia wyróżnienia - 1 książka z kolekcji skandynawskich kryminałów.

4. Oświadczenie twórcy.

Każdy uczestnik konkursu, przysyłając swój tekst deklaruje jednocześnie, iż jest jego wyłącznym autorem. Recenzja nie może być wcześniej publikowana (w całości lub we fragmentach) w internecie ani w żadnych innych mediach. Uczestnik konkursu zgadza się na przeprowadzenie zmian korektorskich i redakcyjnych w tekście przed jego publikacją.
Recenzja musi być podpisana, może być to pseudonim, ale jedynie w przypadku gdy wygląda jak imię i nazwisko. Prawdziwe dane należy przesłać do wiadomości redakcji.

ŻYCZYMY POWODZENIA!!!